Oferta weselna 2022

Szczegóły oferty oraz rezerwacje:

info@gosciniecmolo.pl
Telefon: 89 741 87 00 (do godziny 18:00)

Oferta weselna 2022

Szanowni Państwo

Gościniec „Molo” to idealne miejsce do zorganizowania dla Państwa wyjątkowego i niezapomnianego przyjęcia weselnego. Pragniemy spełnić marzenia Młodych Par o wspaniałym i nie powtarzalnym przyjęciu weselnym, które na trwale zapisze się w pamięci Młodej Pary jak i zaproszonych gości.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące przebiegu imprezy.

Naszym atutem jest położenie Gościńca nad brzegiem jeziora Czos, które umożliwia przybycie Młodej Pary na pokładzie jachtu lub innego obiektu pływającego, co daje dodatkową atrakcje i niezapomniane chwile nowożeńcom jak i zaproszonym gościom.

Nasza oferta weselna dla państwa:

 • Sala bankietowa
  Przyjęcia weselne organizujemy w stylowej sali restauracyjnej mieszczącej do 140 osób oraz Sali kameralnej mieszczącej do 60 osób. Nasz doświadczony personel doradzi i pomoże Państwu w ustawieniu stołów i rozplanowaniu sali. Dodatkową atrakcją będzie blask płomieni kominka, który znajduje się na sali.
 • Dekoracja
  Nasz Gościniec sam w sobie jest już dekoracją, lecz jeżeli będą Państwo mieli jakieś specjalne życzenia odnośnie oprawy wizualnej, współpracujący z nami dekoratorzy chętnie wyczarują dla Państwa coś wyjątkowego i oryginalnego.
 • Noclegi
  Oddajemy do Państwa dyspozycji 110 miejsc noclegowych w 49 komfortowych pokojach: 2 i 3 osobowych z łazieką, TV i Internetem oraz 4 apartamenty w tym 3 z aneksami kuchennymi. Dodatkowa atrakcją są piękne widoki z okna na jezioro Czos.

Wszystkim gościom weselnym proponujemy specjalne cenny pokoi w noc weselną:

 • pokój 1 osobowy maj, czerwiec, wrzesień 140zł, październik 120zł
 • pokój 2 osobowy maj, czerwiec, wrzesień 200zł, październik 180zł

Młoda Para otrzyma od nas apartament gratis jako prezent weselny.