Obiekt

Hotelik na Mazurach

Nasz hotelik istnieje od 2007 i roku usytuowany jest przy promenadzie biegnącej dookoła jeziora „Czos”, niedaleko centrum Mrągowa. Obiekt zachowany jest w stylu staromazurskim, co wyróżnia nas na tle ofert, które prezentują inne hotele. Oferujemy komfortowe zakwaterowanie dla 100 osób w pokojach i apartamentach dwuosobowych oraz wieloosobowych.

Jezioro i lasy znajdujące się w okolicy hotelu to prawdziwe bogactwo i raj dla amatorów wędkarstwa, sportów wodnych oraz grzybobrania.

Basen wewnętrzny z jacuzzi, sauna sucha i parowa, podgrzewane leżanki, siłownię oraz szereg udogodnień stwarzają idealne warunki wypoczynku przez cały rok. Jesteśmy idealnym miejscem dla pobytów rodzinnych. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy salę bawialną oraz zewnętrzny plac zabaw z piaskownicą. Posiadamy wypożyczalnię rowerów, kajaków, oferujemy również rejsy statkiem po jeziorze.

Posiadamy dwie wyposażone sale konferencyjne. Szereg oryginalnych atrakcji dodatkowych, wyśmienita kuchnia mazurska oraz indywidualne podejście do klienta są gwarancją udanego pobytu dla osób łączących odpoczynek z pracą w okresie cieplejszym jak i zimową porą.

Organizujemy: szkolenia, eventy, wesela, komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, studniówki, rocznice ślubu oraz inne kameralne przyjęcia rodzinne i okolicznościowe.

Pomożemy dobrać odpowiednie menu, zadbamy o wystrój sali. Wspólnie z Państwem przygotujemy scenariusz przyjęcia.

Serdecznie zapraszają właściciele oraz personel hotelu.