Konferencje

Konferencje
Szkolenia
Spotkania biznesowe

Posiadamy trzy sale ze sprzętem multimedialnym na 20, 80 i 160 osób.

Doświadczenie – specjalne ceny – wachlarz atrakcji – dogodna lokalizacja – to wszystko dla grup powyżej 15 osób.

Podczas organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i wyjazdów integracyjnych proponujemy państwu szereg aktywności, które uatrakcyjnią takie właśnie spotkanie.

Proponujemy i organizujemy:

  • Ogniska i kolacje grillowe. Nawet w zimę – dla grup od 15 do 180 osób.
  • Dziczyzna i tradycyjne dania biesiadne, świeżo przygotowane na kamiennym grillu lub nad ogniskiem. Organizujemy zespoły regionalne, biesiadne i szantowe.
  • Aqua Atrakcje: rejsy łodzią , spływy kajakowe, wypożyczalnia łódek i rowerów wodnych. Na życzenie skuter wodny czy łódź motorowa zapewni moc holowanych atrakcji. Dla miłośników żagli organizujemy regaty.
  • Przejażdżki wozami lub saniami po okolicznych lasach z możliwością degustacji tradycyjnej nalewki i kiełbaski.
  • Wieczory Tematyczne. Motyw, który wybierzesz przygotujemy w najmniejszych szczegółach ; hawaii party, disco polo, lat 70-tych, PRL-U, kowbojski, kawalerski, panieński itp.
  • Poligon – powojskowe hektary piasków, bagien i lasów idealnie nadają się na gry terenowe, manewry i inscenizacje. W niedalekiej okolicy od hoteliku, dla Państwa przyjedzie naprawdę ciężki sprzęt. Proponujemy amfibie, wozy bojowe, transportery opancerzone, terenowe, quady. Posiadamy również szeroką gamę zabaw rekreacyjno – sportowych m.in. paintball.

W odległości do 3 km od hoteliku znajduje się także wyciąg narciarski z wypożyczalnią sprzętu narciarskiego.

Atrakcją jest również miasteczko country gdzie można wcielić się w scenerię dzikiego zachodu – czasów kowbojów amerykańskich. A przede wszystkim specjalne ceny na nocleg i gastronomię oraz rabaty. Wszystko zależy od momentu rezerwacji i liczebności grupy! Zadzwoń do nas i przekonaj się jak dobrze, wyjątkowo i łatwo można zorganizować konferencję!